Монітор Samsung 24" Essential S3 LS24D360 (LS24D360GAIXCI) VA Black Curved 100Hz (UA)
Залишити відгук
Код товару: 328300
Є на складі
Монітор Samsung 24 Samsung 24
Samsung 24
Samsung 24
Samsung
Samsung
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
VGA (D-Sub): 1
DVI: відсутній
HDMI:
DisplayPort: відсутня
Вигнутий екран: так
Вбудована аудіосистема: відсутня
Потужність аудіосистеми: ні
Поворотний екран (Pivot): відсутня
Регулювання за висотою:відсутня
Вбудована камера: ні
Kensington Lock: є
Колір: чорний
Сенсорний: ні
Кріплення на стіну : 75x75 мм
Безрамковий монітор: так
Поверхня екрану: матова
Час реакції: 4 мс
Діагональ: 23" - 24.9"
Діагональ екрану: 24"
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 100 Гц
Роздільна здатність екрана: 1920x1080
Співвідношення сторін: :9
Споживана потужність (у роботі): 19 Вт
Ігрові технології: ні
Концентратор USB: ні
Додаткові роз'єми: mini-jack 3.5 мм
Вага: 3.2 кг
Габарити (ШхВхГ): 547.8x416.3x214 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
VGA (D-SUB): 1
DVI: відсутній
HDMI: 1
DisplayPort: відсутній
Вигнутий екран: Так
Побудована -в аудіосистемі: відсутня
Потужність аудіосистеми: Ні
Повертання екрану (повороти): відсутній
Коригування висоти: відсутність
Побудований -в камері: ні
Kensington Lock: Так
Колір: Чорний
Датчик: Ні
Настінне кріплення: 75x75 мм
Непроградний монітор: так
Поверхня екрана: матовий
Час реакції: 4 мс
Діагональ: 23 " - 24,9"
Екранна діагональ: 24 "
Коефіцієнт вечірок: 16
Ігрові технології: Ні
USB -концентратор: Ні
Вага: 3,2 кг
Розміри (SHHVHGG): 547.8x416.3x214 мм
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити