Акустична система REAL-EL S-90 Black (EL121100011) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 221224
Уточнити наявність
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: немає даних; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Аудіо: AUX
Детальніше про товар
801
Ремонт
Тип: нерухомий
Кількість смуг: немає даних
Сила: 6 Вт
Sabwufer Power: -
Супутникова потужність: 2 х 3 Вт
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: AUX
Сила: від USB
Години роботи: -
Будівельний матеріал: пластик
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр ораторів: 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Розміри: -
Sabwoofer Розміри: -
Розміри супутників: 176 х 91 х 77 мм
Вага: 0,55 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: портативна / Вихідна потужність: 40 Вт / Частотний діапазон: 65-20000 Гц / Харчування: акумулятор 7500 мАч / Колір: Squad
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Блог
800
771
Також вас можуть зацікавити
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Тип: 1.0; Вид: Портативна акустична система; Кількість смуг: 1; Потужність: 5 Вт; Кількість динаміків: 1; Додатково: Захисту від води IPX7; Бездротові комунікації: Bluetooth;...
Вид: Портативна акустична система; Входи: AUX (3.5 мм); micro USB; Час автономної роботи: 17 ч; Комплектація: зарядний пристрій / USB; USB кабель; акустична система;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 80 мм; Тип підшипника: Z-axis; Матеріал корпусу: пластик; Рівень шуму: 26dB; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 60000 ч; Тип...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: 2; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 100 - 20000 Гц;...