Акустична система REAL-EL S-80 чорний (EL121100005)
Залишити відгук
Код товару: 59544
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо виходи: mini Jack 3.5 mm; USB: немає; Ethernet: немає; Wi-Fi: немає; Bluetooth: немає; Картрідер: немає
Детальніше про товар
676
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
потужність: 2 х 3 Вт
Аудіо виходи: mini Jack 3.5 mm
USB: немає
Ethernet: немає
Wi-Fi : немає
Bluetooth: немає
Картрідер: немає
FM-приймач: немає
Пульт ДУ: немає
Харчування: від USB
Матеріал корпусу: пластик < br /> Діаметр динаміків: 55 мм
Розміри: 175 х 90 x 77 мм
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Формат 2.0
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: нерухомий
Сила: 2 х 3 Вт
Аудіовиходи: Міні -Джек 3,5 мм
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
Bluetooth: Ні
Картридер: Ні
FM -приймач: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Будівельний матеріал: пластик
Діаметр ораторів: 55 мм
Розміри: 175 х 90 х 77 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Основні характеристики; Підключення: провідний, бездротовий; Встановлення: підлога; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Розпродаж
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Тип: акустичні колонки; Підключення: провідне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальна частота відтворення: 55 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси: Bluetooth;...
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: 3; Потужність: 150 Вт; Потужність сабвуфера: 70 Вт; Потужність сателітів: 2 х 40 Вт; Частотний діапазон: 60 - 20 000 Гц;...
Тип: акустичні колонки; Підключення: провідне; Кількість каналів: 2.1; Мінімальна частота відтворення: 65 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm;...
Тип: колонки для комп'ютера; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Роз'єми: 2 RCA, mini Jack 3.5 mm;...
Кількість каналів: 1.0; Тип підключення: Проводове; Інтерфейс: mini Jack 3.5 mm USB; Загальна вихідна потужність (RMS), Вт: 12; Частотний діапазон, Гц: 100 - 20000
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 160 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 40 - 40 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум:> 90...