Philips TAH2005 (TAH2005BK/00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 310809
Є на складі
Philips
Philips
Тип: дротові; Призначення: гарнітури для ПК; для мобільних пристроїв; Підведення кабелю: двостороннє; Довжина кабелю/радіус дії: 2 м; Вид навушників: накладні; Тип навушників: закриті; Тип кріплення: оголов'я; Номінальний опір: 32 Ом; Частотний діапазон: 20-20 000 Гц; Чутливість: 80 дБ
Детальніше про товар
963
Ремонт
Основні
Тип підключення Провідні
Вид гарнітура
Амбюшур Накладні
Підключення Jack
Всі характеристики
Тип: WIRET
Мета: гарнітури для ПК; Для мобільних пристроїв
Кабельний підводний човен: двосторонній
Довжина кабелю/радіус дії: 2 м
Тип навушників: рахунки -фактури
Тип навушників: закриті
Тип кріплення: заголовок
Номінальна резистентність: 32 Ом
Чутливість: 80 дБ
Параметри з'єднання: підключення 3,5 мм (міні-джек); Випл. 6.3 мм /(адаптер)
Динаміка діаметрів: 40 мм
Тип магніту: ферит
Короткий зміст: Адаптер 6.3 мм
Особливості: Регульований заголовок
Максимальна потужність: 50 МВт
Колір: Чорний
Вага: 185
Розміри: 165 * 74.5 * 185 мм
Ширина: 170 мм
Висота: 200 мм
Довжина: 80 мм
Вага: 0,25 кг
Є на складі
Розмір динаміків: 50 мм з неодимовим магнітом / Частотний діапазон: 20 Гц - 20 КГц / Чутливість: 105 дБ / Імпеданс: 16 Ом / Розміри: 182 х 127 х 222 мм / Частотний діапазон...
Тип пристрою: Гарнітура для телефону / Підключення: дротові / Конструкція навушників: вакуумні / Інтерфейс підключення: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) / Мікрофон: з мікрофоном...