Кавоварка Philips HD7900/50
Залишити відгук
Код товару: 304297
Є на складі
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips HD7900/50
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Тип Крапельна (фільтраційна)
Використовувана кава У зернах
Приготування капучіно Немає
Ємність для молока Немає
Тиск водяного насоса Немає
Засинання меленої кави Є
Дисплей Є
Всі характеристики
Метод установки: робочий стіл
Потужність: мережа
Об'єм води, L: 1,25
Використовуйте каву: земля, зерна
Розміри, мм: 277x245x434
Вага, кг: 6,04
Колір: Чорна/нержавіюча сталь
Наявність млини: сталеві фрагменти (контейнер 450 мл)
Коригування ступеня шліфування: є
Контроль контролю кави: є
Вибір тома порції: є
Дисплей: світлодіод
Авто -нагрівання дна колби: є
Анти -комулятивний механізм: так
Часті питання про Кавоварки
🏆 Які Кавоварки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кавоварки:
💲 Ціни на Кавоварки. Скільки коштують Кавоварки?
💻 Де купити Кавоварки у Львові?
🔥 Кавоварки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кавоварки:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Сфера застосування: для дому (побутові); Тип керування: електронне; Тип кави, що використовується: мелена; Резервуар для води: 1,25 л; Потужність: 680 Вт; Матеріал...
Сфера застосування: для дому (побутові); Тип керування: електронне; Тип кави, що використовується: мелена; Резервуар для води: 1,25 л; Потужність: 1000 Вт; Матеріал...
Сфера застосування: для дому (побутові); Тип керування: електронне; Тип кави, що використовується: мелена; Резервуар для води: 1,25 л; Потужність: 1100 Вт; Матеріал...
Тип керування: механічне; Тип кави, що використовується: мелена; Резервуар для води: 0.8 л; Тиск: 15 бар; Потужність: 1350 Вт; Матеріал корпусу: метал, пластик;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Модель: BN800EU; Тип: стаціонарний; Потужність: 1200 Вт; Кількість швидкостей: 3; Максимальна швидкість обертання: 20000 об / хв .; Ємність глечика: 2.1 л; Ємність подрібнювача:...
Топ продажів
Новинка
Тип: кухонна машина; Потужність: 375 Вт; Об'єм основної чаші: 6.6 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 10; Функції: змішування, змішування; Насадки:...
Новинка
Тип керування: механічний; Потужність: 250 Вт; Система сушіння: нагрівальна; Кількість секцій: 4; Об'єм: 5 л; Матеріал корпусу: пластик; Продукти для сушіння: овочі,...
Уточнити наявність
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Топ продажів
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похило-поворотний; Стандарт VESA: 200x200, 200x100, 100x200, 100x100; Мін / макс. відстань від стіни: 56 - 415 мм; Кут нахилу: + 3 ° ~ -10 °; Кут...