Монітор Philips Evnia 27M2N3200S/00 (27M2N3200S/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 327561
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу); Для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 180 Гц
Дисплей кольору: Adobe RGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: немає доступної інформації
Розмір плям: 0,311 х 0,311 мм
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS;DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вхід змінного струму (вхід живлення) -1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 2 Вт
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Ні
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 615 мм
Висота (з підставкою): 463 мм
Глибина (з базою): 196 мм
Вага: 4,7 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Топ продажів
Товар очікується
Дисплей: 6.67" / OLED (2712x1220 пікселів) / Процесор: Mediatek Dimensity 7300 + ARM Mali-G615 MP2 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 50+50+10Мп + фронт 50Мп / ...
Уточнити наявність
Об'єм пам'яті: 32 ГБ; Інтерфейс: USB 3.2; Швидкість запису: даних немає; Швидкість зчитування: даних немає; Матеріал корпусу: метал; Габарити: 51.5 x 18.5 x 8.2 мм; Колір синій