Монітор Philips 27E2N1100L/00 (27E2N1100L/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 342731
Є на складі
Монітор Philips 27E2N1100L/00 (27E2N1100L/00) EU Philips 27E2N1100L/00 (27E2N1100L/00) EU
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання продукту за призначенням: Для дому та офісу (Home Office)
Діагональ екрану: 27 дюймів
Матриця покриття: матове
Тип матриці: LED, VA
Тип екрану: Плоский
Формат зображення: 16 x 9
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйона
HDR: немає
Вбудований калібратор: немає
Статичний контраст: 3 000 x 1
Роз'єми: VGA (D-sub) – 1 шт; HDMI 1.4 – 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Обертальний екран (PIVOT): немає
Споживана потужність під час роботи: 16 Вт
Споживана потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...