Монітор Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 286646
Є на складі
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips 27E1N5600HE/00 (UA)
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Екранна діагональ, дюйм: 27
Тип РК -матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, бали: 2560x1440
Час реакції, MS: 4
Тип системи підсвічування: wled
Максимальна яскравість, KD/M2: 300
Скріншот: антирефлектив
Частота оновлення, Гц: 75
DisplayPort: Так
USB Type-C (режим Alt Mode):
HDMI: Так
Мультимедійні інструменти: вбудовані динаміки 2х5 Вт.
USB -концентратор: +(4xUSB 3.3)
Регулювання підставки в висоті (діапазон регулювання, мм): + (130)
Екран повороту: Так
Адаптивна синхронізація: Адаптивна синхронізація
Flickker: Так
Споживання електроенергії, W: 29,6/0,5
Розміри, мм: 614x524x212
Вага, кг: 6,57
Підтримка vesa furining: + (VESA 100)
ПРИМІТКИ: Flickker-Free. Можливість нахилу. Непрофідний дизайн
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 38"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 21:9; Тип матриці: IPS / Black; Вигнутий екран: є; Рекомендована роздільна...
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 49"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 32:9; Тип матриці: IPS / Black; Вигнутий екран: є; Рекомендована роздільна...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Для програміста, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS;...
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 15.6 " LED; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна здатність: 1920x1080 (Full...