Монітор AOC 25G3ZM/BK (UA)
Залишити відгук
Код товару: 291599
Є на складі
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC 25G3ZM/BK (UA)
AOC
AOC
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрана: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 0.51мс; Контрастність0 огляду (гориз./вертик.): 178/178
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: безкаркасний
Діагональний дисплей: 24,5 "
Тип матриці: VA
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 240 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Покриття: матовий
Час відповіді матриці: 0,51 мс
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології відбитків: без фліккера
Споживання електроенергії в робочому режимі: 25 Вт
Положення: коригування висоти
Побудовані -в доповідачах: Ні
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Широкоформатний, Для дому та офісу, Портативний; Діагональ дисплея: 15.6"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 60 Гц;...
Переглянуті товари
Топ продажів
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 31,6"; Тип матриці: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану:...
Уточнити наявність
Основні характеристики; Формат: А4; Знищує за один раз, аркуші (A4 / 70G): 12; Знищує за раз, аркуші (A4 / 80G): 10; Рівень секретності: 4; Робоча ширина: 224 мм; Тип різання: хрест;...
Тип: керований; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 24; Порти: SFP, Gigabit Ethernet, 10Gigabit Ethernet, комбінований; Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт; Середовище передачі даних:...
Топ продажів
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...