Монітор Philips 27E1N5600HE/00 (27E1N5600HE/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 293044
Є на складі
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Всі характеристики
Призначення: Домашня та офіс (Міністерство внутрішніх справ)
Екранна діагональ: 27
Тип покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Безкоштовний монітор: Так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 75 Гц
Порівняння кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: Ні
Час відповіді: 1 мс (MPRT); 4 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Яскравість: 300 CD/M
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Колони: Так
Динамічна потужність: 2 х 5 Вт
Екран, що обертається: так
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Коригування нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання: Ні
Можливість встановлення на стіні: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 30 дюймів
Споживання енергії під час відпочинку: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 614 мм
Висота (від основи): 524 мм
Глибина (від основи): 212 мм
Вага: 6,6 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...