Монітор Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 321825
Є на складі
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips 27E1N1600AE/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG) MPRT); Яскравість: 350 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип моніторів: Для редагування відео, великої форми, безглуздо, для дому та офісу
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 596,74 мм
Висота видимої зони: 335,66 мм
Технології вдосконалення: низький синій світло, HDR 10, EasyRead, Game SmartImage, Flicker Free
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Інтерфейси та з'єднання: 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-C, 1 х 3,5 мм міні-джейк, 1 x HDMI
Споживання електроенергії в робочому режимі: 25.5Зміст
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Регулювання регулювання: регулювання нахилу, регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 2 Вт
Особливості: USB для зарядних пристроїв, Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 617 x 483 x 220 мм
Розміри без стенду: 617 х 357 х 46 мм
Вага без упаковки: 5,75 кг
Вага упаковки: 8,87 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 31.5"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: Fast VA; Вигнутий екран: є 1500R;...
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 15.6"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна здатність: 1920x1080 (Full HD);...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц;...