Монітор Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 384255
Уточнити наявність
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips 27B2U3601H/00 (UA)
Philips
Philips
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); Яскравість: 350 кд/м²; Контрастність статична: 1500:1
Детальніше про товар
0
Уточнить
Ремонт
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 4мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Технології покращення зображення: SoftBlue, HDR 10
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в робочому режимі: 21.12 Вт
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: є
Вага без упаковки: 6.57 кг
Колір: чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...