Монітор Philips 27B2N3500J/00 (27B2N3500J/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 359773
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний охоплення: SRGB х 125%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: немає
Час відгуку: 4 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність Співвідношення сторін: 1500 x 1
Динамічна контрастність: 50 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 150 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~30 градусів (назад)
Регулювання повороту: Так
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання під час роботи: 22 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 615 мм
Висота (з підставкою): 539 мм
Глибина (з підставкою): 146 мм
Вага: 6,2 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 24,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Fast IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Розмір екрана: 15,6"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Сенсорний; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 (FullHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота...
Призначення продукту: Портативний; Розмір екрану: 15,6"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD);...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрана: 18,5"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 (FullHD);...
Призначення продукту: Портативний; Розмір екрану: 10,1"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Сенсорний; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1280 x 800 (WXGA);...
Переглянуті товари
Максимальна потужність, Вт: 850 Вт; Стандарт: АТХ 3.0; Роз'єми: ЦП 4+4 (8) pin – 2 шт; EPS12В 20+4 (24) pin – 1 шт.; PCI-E 2.0 6+2 (8) pin – 4 шт.; MOLEX 4-pin – 2 шт; SATA – 6 шт.; Сертифікат: 80 PLUS Bronze; PFC:...
; Сумісна ОС: iOS, Android; Інтерфейси підключення: ANT+, Bluetooth; Діагональ дисплея: 1.2"; Тип матриці: AMOLED; Сенсорний екран: так; Датчики: крокомір, акселерометр; Сповіщення:...
Діагональ дисплея: 1.77" / Матриця: TFT / Основна камера: 0.08 Мп / Тип SIM-карти: Mini-SIM (стандартна) / Роздільна здатність: 128x160 / Матеріал задньої кришки: пластик