Монітор Philips 27B2G5500/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347594
Є на складі
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips 27B2G5500/00 (UA)
Philips
Philips
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Ширина видимої області: 596.74 мм
Висота видимої області: 336.66 мм
Технології покращення зображення: Flicker Free, EasyRead, LowBlue mode, sRGB 109%
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в режимі очікування: 0.3 Вт
Поворотний екран (Pivot): -90° ~ +90°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 x 3 Вт
Розміри без підставки: 614 x 368 x 58 мм
Вага без упаковки: 5 кг
Вага з упаковкою: 9.77 кг
Колір: сріблястий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: LED; Покриття: матове; Час...
Переглянуті товари
Основні характеристики; Формат: А4; Desters за раз, аркуші (A4 / 70G): 10; Desters за раз, аркуші (A4 / 80G): 8; Рівень секретності: 5; Робоча ширина: 224 мм; Тип різання: хрест; Розмір...
Топ продажів
Потужність: 850 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Колір чорний; Тип: занурювальний; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 8мс; Яскравість: 350...