Блок живлення Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315403
Є на складі
Блок живлення Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Тип БП для комп'ютерів Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Стандарт БП ATX 12V v3.1 Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Потужність 850 Вт Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Модульне підключення кабелів Full Modecom 850W (ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCA) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Modecom
Modecom
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.1; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX 12V V3.1
Сила: 850 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4PIN
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 8
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 69a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 190 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...