SSD диск M.2 2280 2TB Patriot (P300P2TBM28)
Залишити відгук
Код товару: 188668
Є на складі
M.2 2280 2TB Patriot (P300P2TBM28)
Patriot
Patriot
Тип: внутрішній; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс: PCI-E 3.0 (x4); Габарити: 80 x 22 x 3.58 мм; Вага: 9 г;
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: внутрішній
Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND
Форм-фактор: M.2
Інтерфейс: PCI-E 3.0 (x4)
Габарити: 80 x 22 x 3.58 мм
Вага: 9 г
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Об'єм 2 TB
Тип диска внутрішній
Роз'єм підключення PCI-Express
Швидкість читання даних > 1Гб/сек
Всі характеристики
Тип: Внутрішній
Інтерфейс: PCI-E 3.0 (x4)
Розміри: 80 х 22 х 3,58 мм
Вага: 9 г
Є на складі
Об'єм жорсткого диска: 512 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 430 МБ / сек; Швидкість читання: 520 МБ / сек;...
Розпродаж
Тип: внутрішній; Ємність: 512 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Контролер: SM2259; Тип NAND пам'яті: 3D TLC NAND; Зовнішня швидкість запису: 520 Мб / сек; Зовнішня швидкість...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 120 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 550 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 500 Mb / s;...
Об'єм жорсткого диска: 256 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 400 МБ / сек; Швидкість читання: 500 МБ / сек;...
Часті питання про SSD диски
💲 Ціни на SSD диски. Скільки коштують SSD диски?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 128 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 560 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 460 Mb / s;...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 1 TB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 550 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 500 Mb / s;...
Тип: зовнішній; Об'єм пам'яті: 1 TB; Форм-фактор: portable; Інтерфейс: USB 3.2 Type-C; Швидкість читання, макс .: 1050 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 1000 Mb / s; Габарити: 100 x 55 x 9 мм; Вага: 46 г;
Тип: внутрішній; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Напрацювання на відмову: 2 млн.часов; Габарити: 100 x 69.85 x 7 мм; Вага: 48 г;
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 480 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 550 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 450 Mb / s; Габарити:...
Тип: внутрішній; Ємність: 120 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Зовнішня швидкість запису: 320 Мб / сек ATTO; Зовнішня швидкість зчитування: 450 Мб / сек / ATTO; Напрацювання...
Тип: внутрішній; Ємність: 240 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Зовнішня швидкість запису: 320 Мб / сек ATTO; Зовнішня швидкість зчитування: 450 Мб / сек / ATTO; Напрацювання...
Тип: внутрішній; Ємність: 480 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Зовнішня швидкість запису: 320 Мб / сек ATTO; Зовнішня швидкість зчитування: 450 Мб / сек / ATTO; Напрацювання...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7520U (4 ядра, 8 потоків, 2,80–4,30 ГГц, кеш 6 МБ); ОЗУ: 8 ГБ (LPDDR5, 5500 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 8 ГБ; Твердотільний...
Уточнити наявність
Інтерфейс: USB 2.0; Обсяг пам'яті: 16 ГБ; Швидкість зчитування: немає даних; Швидкість запису: немає даних; Матеріал корпусу: пластик; Габарити: 59 x 17.5 x 8 мм; Колір:...
; Сокет: AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: немає; Максимальний TDP: 300 Вт; Максимальна частота обертання: 2150 об / хв...
Інтерфейс: USB 2.0; Обсяг пам'яті: 64 ГБ; Швидкість зчитування: немає даних; Швидкість запису: немає даних; Матеріал корпусу: пластик; Габарити: 59 x 17.5 x 8 мм; Колір:...