Монітор LG UltraGear 27GX790A-B (27GX790A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 337375
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 26,5 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: OLED
Тип екрана: плоский
Непроградний монітор: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 480 Гц
Дисплей кольору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10; Дисплей сертифікований HDR True Black 400
Час відповіді: 0,03 мс (GTG)
Розмір плями: 0,229 х 0,229 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Ні
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 90 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 110 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 15 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 48 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 605 мм
Висота (з підставкою): 469 мм
Глибина (з основою): 250 мм
Вага: 9,3 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...