Монітор LG UltraFine 40U990A-W (40U990A-W.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 358250
Уточнити наявність
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 40
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 5120 x 2160
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Розмір екрану: 39,7"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS, чорний
Тип екрану: Вигнутий
Безрамковий монітор: Так
Роздільна здатність екрану: 5120 x 2160 (WUHD)
Співвідношення сторін: 21 x 9
Колірний охват: DCI-P3 х 99%
HDR: Сертифікація дисплея HDR 600
Час відгуку: 5 мс
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium
Розмір точки: 0,181 x 0,181 мм
Яскравість: 450 кд/м²
Статична контрастність: 2 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 10 Вт
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 130 мм
Регулювання нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання повороту: Так
Можливість настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання в режимі очікування: 1,2 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 948 мм
Висота (з підставкою): 614 мм
Глибина (з підставкою): 260 мм
Вага: 14,1 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: ігровий монітор / Діагональ: 27" / Роздільна здатність: 3840x2160 / Час відгуку (GtG): 1 мс / Частота зміни кадрів: 160 Гц / Глибина кольору: 1.07 млрд кольорів (8 біт + FRC) / ...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матове; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Розмір екрану: 27"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Rapid IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Розширення екрану: 2560 x 1440 (WQHD); Співвідношення сторін:...