Монітор LG 34WR55QK-B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 384253
Є на складі
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG 34WR55QK-B (UA)
LG
LG
Тип монітора: Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 5мс; Яскравість: 300 кд/м2; Контрастність статична: 3000:1
Ремонт
Всі характеристики
Тип монітора: Для дому та офісу
Діагональ дисплея: 34"
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Частота оновлення екрану: 100 Гц
Співвідношення сторін: 21
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 5мс
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі: 38.4 Вт
Регулювання нахилу: -5° ~ +20°
VESA: 100x100 мм
Вага без упаковки: 5 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 360Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: OLED; Покриття: глянцеве;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Rapid IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення...
Тип монітора: Широкоформатний, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота...
Тип монітора: Широкоформатний, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24.1"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1200; Частота...
Тип монітора: Широкоформатний, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення...