Процесор INTEL Core™ i5 12400F (BX8071512400F)
Залишити відгук
Код товару: 243880
Уточнити наявність
Процесор INTEL Core™ i5 12400F (BX8071512400F) INTEL Core™ i5 12400F (BX8071512400F) Сімейство процесора Intel Core i5 INTEL Core™ i5 12400F (BX8071512400F) Тип сокету s1700
Intel
Intel
Сімейство процесора: Intel Core i5; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12; Максимальна тактова частота: 4.4 GHz; Теплопакет (TDP): 65W; Кеш-пам'ять: 18 MB; Покоління процесорів Intel: Alder Lake; Тип постачання: BOX;
Ремонт
Основні
Сімейство процесора Intel Core i5
Тип сокета Socket 1700
Кількість ядер 12 ядер
Тактова частота ядра 2.5 GHz
Тип поставки Box
Інтегрована графіка Немає
Покоління процесору Intel Core 12XXX
Всі характеристики
Тип розетки: S1700
Кількість ядер: 6 ядер
Кількість потоків: 12 потоків
Максимальна тактова частота процесора: 4,4 ГГц
Пакет тепла (TDP): 65 Вт
Кеш-пам'ять: 18 Мб
Покоління Intel: процесори Older Lake
Тип доставки: поле
Є на складі
Основні технічні характеристики; Сокет: AM5; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота процесора: 4.7 GHz; Максимальна тактова частота...
Часті питання про Процесори
🏆 Які Процесори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Процесори. Скільки коштують Процесори?
💻 Де купити Процесори у Львові?
🔥 Процесори які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Сімейство процесора: AMD Ryzen 3; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 4 ядра; Кількість потоків: 4 потоки; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 4.0...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 4.7 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 3.8 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 4.5 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 9; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 12 ядер; Кількість потоків: 24 потоки; Базова тактова частота: 4.7 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 3.5 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: Intel Core i3; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 4 ядра; Кількість потоків: 8; Базова тактова частота: 3.4 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 4.5 GHz;...
Сімейство процесора: Intel Core i5; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 2.5 GHz; Максимальна частота тактова...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Об'єм: 4 TB; Швидкість обертання шпинделя: 5400 об / хв; Розмір буфера: 256 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): WD Purple; Швидкість передачі даних: 180 МБ / сек;...
Тип: звичайний; Обсяг: 1.7 л; Потужність 2400 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Нагрівальний елемент: прихований (диск); Захист від перегріву: є; Колір: нержавіюча...
Весь переглянутий товар - 8 шт