Блок живлення FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU
Залишити відгук
Код товару: 336435
Є на складі
Блок живлення FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU FSP/Fortron VITA GM W 850W (VITA-850GM W) EU
FSP/Fortron
FSP/Fortron
Максимальна потужність, WT: 850 Вт; Стандарт: ATH 3.1; Ефективність: 90% при 230 В і навантаження 20-100%; Сертифікат: 80 плюс золото; PFC: Активний; Тип електропроводки: модульний; Діаметр вентилятора: 120 мм; Колір: Білий
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Максимальна потужність, wt: 850 Вт
Стандарт: ATH 3.1
Ефективність: 90% при 230 В і навантаження 20-100%.
Сертифікат: 80 плюс золото
PFC: Активний
Тип електропроводки: модуль
Діаметр вентилятора: 120 мм
Колір: Білий
Висота: 150 мм
Ширина: 140 мм
Глибина: 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...