Блок живлення Enermax MarbleBron II 750W (EMB750EWT-MAC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 352184
Уточнити наявність
ENERMAX
ENERMAX
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 750; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 130; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 62; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX, EPS
Потужність сумарна, Вт: 750
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 130
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 62
-12V: 0,3
+5Vsb: 2,5
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 2
SATA: 5
Роз'єми додаткового живлення для відеокарт: 1x16pin, 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): активна
ККД (%): 88
Стандарт ATX12V: 3.1
Модульне підключення кабелів: + (півмодульне)
Розміри, мм: 86 x 150 x 140
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: звичайний; Потужність (діапазон): 2000-2299 Вт; Потужність 2000 Вт; Кількість швидкостей: 2; Кількість температурних режимів: 2; Дифузор: немає; Іонізація: є; Подача...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM5; Чіпсет: AMD X870E; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xDDR5 9000 МГц, до 256 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 5.0 x16 (х16), 1x PCI Express 4.0 x16...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Весь переглянутий товар - 31 шт