Порохотяг Bosch BWD41700 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 326331
Уточнити наявність
Порохотяг Bosch BWD41700 (UA) Bosch BWD41700 (UA) Тип пилососу миючий, класичний Bosch BWD41700 (UA) Тип збирання збирання рідини, волога, суха Bosch BWD41700 (UA) Тип пилозбірника контейнер Bosch BWD41700 (UA) Тип керування на корпусі Bosch BWD41700 (UA) Тип живлення від мережі Bosch BWD41700 (UA) Споживана потужність 1700 Вт Bosch BWD41700 (UA) Особливості автосмотка шнура Bosch BWD41700 (UA) Фільтр на виході НЕРА 10 Bosch BWD41700 (UA) Ємкість пилозбірника 2.5 л Bosch BWD41700 (UA) Тип труби сталева телескопічна Bosch BWD41700 (UA) Довжина шнура 6 м
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
Bosch BWD41700 (UA)
BOSCH
BOSCH
Тип пилососу: миючий; Тип збирання: волога, суха; Тип пилозбірника: контейнер; Тип керування: на корпусі; Тип живлення: від мережі; Потужність: 1700 Вт; Особливості: автозмотування шнура; Фільтр на виході: НЕРА 10; Місткість пилозбірника: 2.5 л; Тип труби: сталева телескопічна
Ремонт
Основні
Тип Миючі
Тип прибирання Сухе + вологе
Прибирання паром Немає
Пилозбірник Контейнер
Потужність використовувана 1501 - 1750 Вт
Живлення Мережа
Регулювання потужності На корпусі
Всі характеристики
Тип пилососного очищувача: миття, класичний
Тип очищення: збір рідини, вологий, сухий
Тип вакуумна: контейнер
Тип контролю: у випадку
Тип потужності: з мережі
Споживання електроенергії: 1700 Вт
Особливості: Школа судноплавства
Вихідний фільтр: Neo 10
Виклик: 2,5 л
Тип труби: сталевий телескопічний
Довжина шнура: 6 м
Радіус роботи: 9 м
Форсунки (включені): для м'яких меблів, щілини, основні
Розмір: 490 х 360 х 350 мм
Вага: 8,7 кг
Колір: синій
Є на складі
Часті питання про Пилососи
💲 Ціни на Пилососи. Скільки коштують Пилососи?
💻 Де купити Пилососи у Львові?
🔥 Пилососи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Уцінка
Тип пилососу: ручний; Тип збирання: суха; Тип пилозбірника: пластиковий контейнер (циклонна система); Тип керування: на корпусі; Потужність всмоктування: 120 Вт; Тип...
Уцінка
Переглянуті товари
Топ продажів
Уточнити наявність
Тип: на підлозі; Навантаження: до 35 кг; Висота: 124 - 188 см; Підстава: н.д. .; Відстань від центру до статі: н.д. .; Колір чорний; VESA: max - 600mm x 400mm; Країна виробництва: Китай;...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: зовнішній; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 24 pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4pin; HDD (IDE): 1; SATA: 1
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 600Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для...
Тип: стаціонарний; Потужність: 1200 Вт; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 2000 мл; Насадки та ножі: ніж для подрібнення; Додаткові ємності:...
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 500Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для...