Блок живлення ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271692
Уточнити наявність
Блок живлення ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00) (UA) ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00) (UA) Стандарт БП SFX-L ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00) (UA) Потужність 850 Вт
Asus
Asus
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: SFX-L; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 3x6+2 pin, 1x16 pin
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт ВР: SFX-L
Сила: 850 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 3x6+2 PIN, 1x16 PIN
САТА САТА: 6
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 70.8a
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Інше: підсвічування RGB, кронштейн SFX-TO-ATX
Розміри, мм: 125 х 125 х 63,5 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж