Монітор ASUS 27" TUF Gaming VG27AQML1A-W (90LM05Z2-B01370) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 327269
Є на складі
Монітор ASUS 27 ASUS 27 ASUS 27 ASUS 27 ASUS 27 ASUS 27
ASUS 27
ASUS 27
Asus
Asus
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: Fast IPS; Рекомендована роздільна здатність: 2560x1440; Контрастність (статична): 1000:1; кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип пристрою: Монітор
Призначення: для ігор
Екранна діагональ: 27 "
Екранне покриття: матовий
Підтримка сторін: 16
Тип матриці: швидкий IPS
Рекомендована роздільна здатність: 2560x1440
Час реакції: 1 мс (GTG)
Частота оновлення: 260 Гц
Вертикальний кут огляду: 178 °
Глибина кольору: 10 бітів
Покриття кольору: 90 % (DCI-P3)
Світлодіодна підсвічування: Так
Входи: DisplayPort 1.4; ПК аудіо введення; 2 x HDMI (v2.0); Роза для Навушніківа; USB -центр
Номер HDMI: 2 ПК
Побудовані -в динаміках: є (2 Вт х 2)
Низьке синє світло: є
Кенсінгтонський замок гніздо
Підтримка HDCP: Так
Веса стінове кріплення: 100x100
Споживання електроенергії: 26 Вт
Крім того: штативне гніздо 1/4 "
Кут нахилу: від -5 до +20 °
Налаштування висоти: 130 мм
Обертовий екран: горизонтальний флешхіні доступний
Розміри (shhvkht): 614,9 x 533,8 x 213,8 ​​мм (wdstavka), 614,9 x 366,5 x 54 мм (без Pidding)
Площа перегляду (HXV): 596.736 x 335.664 мм
Вага: 6,4 кг (S з Пірставкою), 4,1 кг (без Підставки)
Ширина: 170 мм
Висота: 470 мм
Довжина: 810 мм
Вага: 8,75 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 15.6"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: OLED; Рекомендована...
Топ продажів
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Тип спілкування: аналоговий; Потужність приймача: 2 Вт; Крок сітки: 12,5 кГц, 25 кГц; Призначення: портативна; Стандарт частоти: UHF; Кількість каналів: 16 каналів; Сила:...
Уточнити наявність
Тип: для ПК; Потужність: 1000 Вт; Форм-фактор: ATX / Ver.3.1; Тип PFC: активна; Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентилятора: 120 мм FDB; ККД: 90 % Max, 115VAC, Typical Load; Сертифікат 80 PLUS: gold;...
Весь переглянутий товар - 3 шт