Монітор AOC Q27G42XE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346518
Є на складі
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC Q27G42XE (UA)
AOC
AOC
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT); Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: Fast IPS
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Технології синхронізації: NVIDIA G-SYNC
Споживана потужність в режимі очікування: 0.5 Вт
Регулювання нахилу: -3° ~ +21°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 х 2 Вт
Особливості: консольний режим, гніздо для замка Kensington
Розміри без підставки: 613.9 x 366.3 x 51 мм
Вага без упаковки: 3.88 кг
Вага з упаковкою: 6.15 кг
Колір: чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...