Монітор AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
Залишити відгук
Код товару: 292276
Є на складі
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
AOC Q27E3UMF (Q27E3UMF) EU
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення: Домашня та офіс (Міністерство внутрішніх справ)
Екранна діагональ: 27
Тип покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, VA
Тип екрана: плоский
Безкоштовний монітор: Так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 75 Гц
Порівняння кольорового простору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: Ні
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 1.4 - 1 ПК; DisplayPort 1.2 - 1 ПК; Аудіо -outdoor - 1 ПК; USB 3.2 Gen. 1 - 2 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Колонки: Так
Динамічна потужність: 2 х2 Вт
Екран, що обертається: так
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 150 мм
Коригування нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед); ~ 35 градусів (назад)
Регулювання кута обертання: так
Можливість встановлення на стіні: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час експлуатації: 19,6 Вт
Споживання енергії під час відпочинку: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 615 мм
Висота (від основи): 544 мм
Глибина (від основи): 200 мм
Вага: 5,5 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...