Монітор Samsung ViewFinity S6 S34C652UAUX S65UC (LS34C652UAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 384381
Є на складі
Samsung
Samsung
Ремонт
Всі характеристики
Призначення продукту: Для використання вдома та в офісі (домашній офіс); для геймерів
Розмір екрану: 34"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, VA
Тип екрану: Вигнутий
Безрамковий монітор: ні
Роздільна здатність екрану: 3440 x 1440 (UWQHD)
Співвідношення сторін: 21 x 9
Частота оновлення екрану: 100 Гц
Колірний охват: SRGB
Кількість кольорів на екрані: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відгуку: 5 мс
Попередньо встановлені режими роботи: Користувацькі
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: FreeSync™
Крок точки: 0,231 x 0,231 мм
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 3 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 5 Вт
Поворотний екран: ні
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 120 мм
Регулювання нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~2 градуси (уперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: G; G [HDR]
Споживана потужність (в робочому режимі): 32 Вт
Споживана потужність (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 806 мм
Висота (з підставкою): 561 мм
Глибина (з підставкою): 241 мм
Вага: 8 кг
Пікселів на дюйм: 110 PPI
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Тип матриці: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD);...
Призначення продукту: Портативний; Розмір екрана: 15,6"; Покриття дисплея: Матовий; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Покриття дисплея: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...