Монітор Samsung Odyssey G5 S27CG552EUX (LS27CG552EUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 300497
Уточнити наявність
Samsung
Samsung
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення: для гравців
Екранна діагональ: 27
Тип покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, VA
Тип екрана: зігнутий
Безкоштовний монітор: Так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 165 Гц
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (MPRT)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: Freesync ™
Яскравість: 300 CD/M
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Колонки: Ні
Динамічна потужність: Ні
Екран, що обертається: Ні
Налаштування висоти:Ні
Коригування нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 2 градуси (вперед); ~ 18 градусів (назад)
Регулювання кута обертання: Ні
Можливість встановлення на стіні: VESA 75 x 75 мм
Споживання енергії під час експлуатації: 26 в
Споживання енергії під час відпочинку: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 617 мм
Висота (від основи): 477 мм
Глибина (від основи): 273 мм
Вага: 4,1 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Є на складі
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 32"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Тип монітора: Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 21.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Об'єм пам'яті: 32 ГБ; Інтерфейс: USB 3.2; Швидкість запису: даних немає; Швидкість зчитування: даних немає; Матеріал корпусу: метал; Габарити: 51.5 x 18.5 x 8.2 мм; Колір синій
Товар очікується
Дисплей: 6.67" / OLED (2712x1220 пікселів) / Процесор: Mediatek Dimensity 7300 + ARM Mali-G615 MP2 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 50+50+10Мп + фронт 50Мп / ...