Монітор Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348891
Уточнити наявність
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung LS37D802UAIXCI (UA)
Samsung
Samsung
; Діагональ дисплея: 37"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 5мс (GtG); Яскравість: 350 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 37
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 37"
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 5мс (GtG)
Контрастність динамічна: Mega
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Ширина видимої області: 808 мм
Висота видимої області: 454.5 мм
Споживана потужність в режимі очікування: 0.5 Вт
Регулювання нахилу: -5° ~ +20°
Регулювання по висоті, мм: 120
Поворот монітора (Swivel): -30° ~ +30°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: немає
Особливості: вбудований перемикач KVM, USB для зарядки пристроїв, USB-концентратор
Розміри без підставки: 823.9 х 486.5 х 41.8 мм
Вага без упаковки: 8.9 кг
Вага з упаковкою: 12.3 кг
Колір: чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Є на складі
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ екрану: 31.5"; Роздільна здатність екрану: 3840х2160; Тип матриці: QD-OLED; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку: 0.03 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 1000 кд / м2;...
Діагональ екрану: 31.5"; Розширення екрану: 1920x1080; Тип матриці: VA; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 1 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 300 кд / м2; Контрастність: 3500:1;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Ємність: 16000 ГБ; Форм-фактор: 3.5 "; Інтерфейси підключення: SATA 3 / 6 Gb / s; Функції / можливості: Сертифікат відповідності RoHS;...
Тип пластику: PLA; Діаметр: 1.75 мм; Температура екструзії: 190-220°C; Температура столу принтера: 45-60°C; Тип постачання: на котушці; Вага: 1 кг; Колір: темно-синій;
Тип: вбудована; Тип монтажу: у шафу; Продуктивність: 1000 м3 / год; Потужність: 210 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина корпусу: 52 см; Діаметр...