Монітор Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276339
Є на складі
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips 34B1U5600CH/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); 350 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 120 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 4 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 797,22 мм
Висота видимої зони: 333,72 мм
Технології вдосконалення: картина в картині, SRGB 120%, Delta E
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,3 Вт
Правила: поворотне обертання, регулювання нахилу, регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +25 °
Регулювання висоти, мм: 180
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 5 Вт
Вбудована веб-камера: Так
Розміри з підставкою: 807 х 601 х 250 мм
Розміри без стенду: 807 х 367 х 110 мм
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...