Монітор Philips 27B2G5200/00 (27B2G5200/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 338570
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу)
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Непроградний монітор: Ні
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 100 Гц
Дисплей кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: Ні
Час відповіді: 4 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,311 х 0,311 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 3 Вт
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 90 градусів (ліворуч); ~ 90 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 150 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 30 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 9,5 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 543 мм
Глибина (з основою): 235 мм
Вага: 6,5 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...