Монітор Philips 27B1U5601H/00 (27B1U5601H/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 293040
Є на складі
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення: Домашня та офіс (Міністерство внутрішніх справ)
Екранна діагональ: 27
Тип покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Безкоштовний монітор: Так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 75 Гц
Порівняння кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: Ні
Час відповіді: 4 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: Ні
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Яскравість: 350 CD/M
Статичний контраст: 1100 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Колонки: Так
Динамічна потужність: 2 х 5 Вт
Екран, що обертається: так
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 150 мм
Коригування нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед); ~ 30 градусів (назад)
Регулювання кута обертання: так
Можливість встановлення на стіні: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 22 в
Споживання енергії під час відпочинку: 0,4 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (відБази): 537 мм
Глибина (від основи): 225 мм
Вага: 7,3 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...