0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Миски

Bсього товару: 10
Код товару: 191383
192 грн
Є на складі
Серія: Classic; Обсяг, л: 2; Діаметр, см: 21; Матеріал: Скло; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Код товару: 191381
164 грн
Є на складі
Обсяг, л: 2.3; Матеріал: Пластик; Кришка в комплекті: Так; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Код товару: 191378
164 грн
Є на складі
Обсяг, л: 3.5; Діаметр, см: 21.5x28x14; Матеріал: Пластик; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191384
246 грн
Є на складі
Серія: Classic; Обсяг, л: 3; Діаметр, см: 24; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Код товару: 191382
137 грн
Є на складі
Серія: Classic; Обсяг, л: 0.5; Діаметр, см: 14; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191379
192 грн
Уточнити наявність
Обсяг, л: 3.5; Діаметр, см: 21.5; Матеріал: Пластик; Кришка в комплекті: Так; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191385
520 грн
Уточнити наявність
Серія: Expert Bowl; Обсяг, л: 4.2; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191386
219 грн
Уточнити наявність
Серія: Prep & Store; Обсяг, л: 0.5; Діаметр, см: 14; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Так; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191387
246 грн
Уточнити наявність
Серія: Prep & Store; Обсяг, л: 1; Діаметр, см: 16; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Так; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так
Новинка
Код товару: 191388
246 грн
Уточнити наявність
Серія: Vintage; Обсяг, л: 2.5; Матеріал: Жароміцне скло; Кришка в комплекті: Ні; В упаковці: Ні; Можна мити в посудомийній машині: Так

Миски — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

Миска — глибока і широка місткість для зберігання і приготування їжі. Наприклад, миски зручно використати для змішування нарізаних продуктів, замочування або для збивання. Подібний посуд може бути виконаний з металу, дерева, кераміки, скла і інших матеріалів. У каталозі представлені переважно скляні і пластикові вироби.

Як вибрати матеріал

Стекло, незважаючи на таке ж синтетичне походження, вважається экологичнее пластика. Наприклад, скляні миски можна сміливо використати для підігрівання їжі в мікрохвильовій печі, оскільки вона не виділяє шкідливих токсичних речовин під впливом високих температур. Також скляний посуд стійкіший до різних хімічних реакцій.

Проте стекло крихкіше і може дряпатися, каламутніти з часом, битися і давати тріщини. Проте миски виготовляються з достатнього міцного скла, і якщо поводитися з ними акуратно, такий посуд може служити упродовж десятків років. Пластик частенько більше практичний. Він готується, не б'ється при ударах і падіннях, а також має невелику вагу.

У нім зручно зберігати продукти. Також пластикові миски можна брати з собою в походи, на пікніки або, наприклад, у відрядження. Проте деякий пластиковий посуд небажано піддавати нагріву в мікрохвильовій печі. Відповідно, для гарячих блюд такі миски також не підходять, оскільки при нагріві пластик може виділяти шкідливі речовини в їжу.

Окремо варто сказати про дію на екологію. Пластикові вироби складно піддаються утилізації і можуть розкладатися десятки і сотні років, а процесі спалювання також виділяти шкідливі пари, які негативно позначаються на довкіллі і здоров'ї. Таким чином, для зберігання продуктів оптимальнее вибрати пластик.

Для підігрівання — стекло. Якщо миску планується використати для збивання інгредієнтів міксером або блендером, вона повинна мати підвищену міцність. Деякі типи пластика або скла можуть порепатися. Так що бажано придивитися до глибокого посуду з товстими стінками. Наприклад, подібна продукція є у компанії QLUX.

Дизайн і конструкція

Конструкційні особливості:

  • Наявність кришки. Якщо в комплекті є кришка, миска оптимально підходить для зберігання продуктів. Наприклад, в шафі або холодильнику.
  • Наявність ручки. Ручка робить миску зручнішою у використанні і більше функціональній. Такий посуд комфортніше тримати в руках.
  • Виступ для зливу. Деякі миски мають з краю виступ для зливання рідини. Це може згодитися під час приготування рідкого тіста (приміром, для млинців), соусів або, наприклад, напоїв.

Окремо варто звернути увагу на дизайн в цілому. Скляний посуд, як правило, виглядає стильніше і лаконічно, а також вписується у будь-який інтер'єр кухні. Проте пластикові вироби в контексті дизайну різноманітніші. Тут на вибір покупця з'являються самі різні форми і кольори.

На що ще звернути увагу

При виборі миски варто звернути увагу на її об'єм (літраж), діаметр і глибину. Від цього залежить, для яких цілей можна буде використати виріб. Наприклад, для змішування бажано вибирати глибший посуд. А для приготування великого об'єму їжі — миски з великим літражом.

Найбільш популярний і поширені варіанти — місткості від 1 до 2,5 літрів. Також варто уточнити, чи підходить миска для миття в посудомийній машині. Інакше може зіпсуватися верхнє покриття і, відповідно, зовнішній вигляд виробу. Більшість мисок, які представлені в каталозі, підходять для посудомийної машини.

У каталозі представлені миски від відомих і надійних брендів, які використовують безпечні матеріали і перевірені технології виробництва.