Монітор LG 27GS60F-B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 334469
Уточнити наявність
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG 27GS60F-B (UA)
LG
LG
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); 300 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: безкаркасний, ігровий
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології синхронізації: AMD Freesync, Nvidia G-Sync
Інтерфейси та з'єднання: 1 x Displayport, 1 x nadphone, 1 x hdmi
Споживання електроенергії в робочому режимі: Макс. 22 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +15 °
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Розміри з підставкою: 614.2 x 454.2 x 224.8 мм
Розміри без стенду: 614.2 x 364.8 x 224.8 мм
Вага без упаковки: 5,8 кг
Вага упаковки: 7,7 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...