Монітор LG 27GR93U-B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 334471
Є на складі
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG 27GR93U-B (UA)
LG
LG
Тип монітора: Для фотографа/дизайнера, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрана: 144 Гц; ; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); Яскравість: 400 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів 144 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для фотографа/дизайнера, безкаркас, ігри
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Оновлення екрана: 144 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 1,07 мільярда
Технології синхронізації: NVIDIA G-SYNC, AMD Freesync
Інтерфейси та з'єднання: 2 x USB 3.0, 2 x HDMI, 1 x Displayport, 1 x neadphone, 1 x usb type-b
Споживання електроенергії в робочому режимі: Макс. 55 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Регулювання регулювання: регулювання нахилу, обертовий екран (поворот), регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +15 °
Регулювання висоти, мм: 110
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Розміри з підставкою: 613,5 x 467,7 x 253,7 мм
Розміри без стенду: 613,5 x 371,6 x 51,3 мм
Вага без упаковки: 6,4 кг
Вага упаковки: 8,9 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 144 Гц;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Діагональ екрану: 27"; Роздільна здатність екрану: 5120х2880; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 5 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 400 кд / м2;...
Переглянуті товари
LED-телевізор / Діагональ 98" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Уточнити наявність
Тип монітора: Професійні; Діагональ дисплея: 32 "; Тип матриці: IPS; Максимальна роздільна здатність екрану: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення...
Уточнити наявність
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похило-поворотний; Стандарт VESA: 200x200, 200x100, 100x200, 100x100; Мін / макс. відстань від стіни: 56 - 415 мм; Кут нахилу: + 3 ° ~ -10 °; Кут...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 11" M4 2024; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка; Колір:...