Порохотяг Gorenje SVC252GFA
Залишити відгук
Код товару: 183487
Є на складі
Порохотяг Gorenje SVC252GFA
Gorenje SVC252GFA
Gorenje
Gorenje
Тип: ручний; вертикальний / безпровідний; безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 155 Вт; Потужність всмоктування: 10 Вт; Автономна робота: 70 хв; Витрата повітря: 10.5 л / с; Тип пилозбірника: пластиковий контейнер; Фільтр тонкого очищення (HEPA): є; Індикатор заповнення пилозбірника: є; Вертикальна парковка труби: є
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: ручний; вертикальний / безпровідний; безмішкові
Тип збирання: суха
Потужність: 155 Вт
Потужність всмоктування: 10 Вт
Автономна робота: 70 хв
Витрата повітря: 10.5 л / с
Тип пилозбірника: пластиковий контейнер
Фільтр тонкого очищення (HEPA): є
Індикатор заповнення пилозбірника: є
Вертикальна парковка труби: є
Комплектація: насадки / 2 шт
Рівень максимального шуму: 75.2 дБ
Номінальна напруга: 25.2 В
Харчування: акумулятор
Довжина мережевого шнура: 74.1 м
Габарити (ВхШхГ): 118 x 26 x 17 см
Колір: сріблястий
Вага приладу: 2.5 кг
Ширина: 290 мм
Висота: 180 мм
Довжина : 760 мм
Вага: 4.08 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Акумуляторні
Тип прибирання Сухе
Прибирання паром Немає
Пилозбірник Контейнер
Потужність використовувана Менше 200 Вт
Живлення Акумулятор
Регулювання потужності На ручці
Всі характеристики
Тип: Посібник; Вертикальний /Безльпровін; Безмешкова
Тип очищення: сухий
Потужність всмоктування: 10 Вт
Автономна робота: 70 хв
Споживання повітря: 10,5 л/с
Тип Дувелера: пластиковий контейнер
Фільтр фільтра (HEPA): Є
Індикатор наповнення утоплення: Є
Вертикальна парковка: є
Короткий зміст: насадки /2 ПК
Номінальна напруга: 25.2 в
Потужність: акумулятор
Розміри (VHSHHGG): 118 х 26 х 17 см
Колір: срібло
Вага пристрою: 2,5 кг
Ширина: 290 мм
Висота: 180 мм
Довжина: 760 мм
Часті питання про Пилососи
🏆 Які Пилососи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Пилососи. Скільки коштують Пилососи?
💻 Де купити Пилососи у Львові?
🔥 Пилососи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Пилососи:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 800 Вт (прієднувальна Потужність); Регулятор потужності: На корпусі; Тип пилозбірника: пластиковий контейнер; Фільтр...
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 700 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 180 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Тип пилозбірника:...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 750 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 158 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Макс. потік...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 700 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 212 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Витрата повітря: 32.2...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 700 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 188 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Витрата повітря: 27.2...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 750 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Фільтр тонкого очищення (HEPA) :; Труба всмоктування: телескопічна; нержавіюча...
Топ продажів
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 900 Вт (вхідна Потужність (макс.); Витрата повітря: 32.5 л / с; Фільтр тонкого очищення (HEPA): HEPA13; Труба всмоктування:...
Переглянуті товари
Форм-фактор: ATX; Модель: Polaris PPS-1250FC; Потужність: 1250 Вт; Специфікація: ATX 12V V2.3; PFC модуль: активний; Сертифікація 80 PLUS: Gold; ККД (макс.): 90%; Живлення материнської плати: 20+4 pin;...
Дисплей: 6.6" / IPS LCD (1612x720 пікселів) / Процесор: MediaTek Dimensity 700 + Mali-G57 MC2 / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Вбудована пам'ять: 128 Гб / microSD - до 512 Гб / Камера: 50Мп + фронтальна 8Мп / ...
Дисплей: 6.74" / Amoled (2772x1240 точок) / Процессор: Qualcomm Snapdragon 7+ Gen3 + Adreno 732 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - немає / Камера: 50+8Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5500...
Новинка
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2400 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Фільтр від накипу: знімний; Кришка: незнімна;...