Порохотяг Gorenje SVC216GFW
Залишити відгук
Код товару: 183486
Є на складі
Порохотяг Gorenje SVC216GFW
Gorenje SVC216GFW
Gorenje
Gorenje
Тип: вертикальний / безпровідний; Тип збирання: суха; Потужність: 135 Вт; Потужність всмоктування: 9 Вт; Автономна робота: 60 ​​хв; Витрата повітря: 10.5 л / с; Тип пилозбірника: пластиковий контейнер; Фільтр тонкого очищення (HEPA): є; Індикатор заповнення пилозбірника: є
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: вертикальний / безпровідний
Тип збирання: суха
Потужність: 135 Вт
Потужність всмоктування: 9 Вт
Автономна робота: 60 ​​хв
Витрата повітря: 10.5 л / з
Тип пилозбірника: пластиковий контейнер
Фільтр тонкого очищення (HEPA): є
Індикатор заповнення пилозбірника: є
Додатково: Плавний пуск; Індикатор зарядки; Гумові (м'які) колеса / 4 шт; LED підсвічування
Комплектація: насадки / 2 шт
Рівень максимального шуму: 74.1 дБ
Номінальна напруга: 21.6 В
Харчування: акумулятор
Габарити (ВхШхГ): 118 x 26 x 17 см
Колір: білий
Вага приладу: 2.5 кг
Ширина: 290 мм
Висота: 180 мм
Довжина : 760 мм
Вага: 3.96 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Акумуляторні
Тип прибирання Сухе
Прибирання паром Немає
Пилозбірник Контейнер
Потужність використовувана Менше 200 Вт
Живлення Акумулятор
Регулювання потужності На ручці
Всі характеристики
Тип: Вертикальний /Безльпровін
Тип очищення: сухий
Потужність всмоктування: 9 Вт
Автономна робота: 60 ​​хв
Споживання повітря: 10,5 л/с
Тип Дувелера: пластиковий контейнер
Фільтр фільтра (HEPA): Є
Індикатор наповнення утоплення: Є
Крім того: плавний старт; Індикатор зарядки; Гумові (м'які) колеса /4 шт; Світлодіодна підсвічування
Короткий зміст: насадки /2 ПК
Номінальна напруга: 21,6 в
Потужність: акумулятор
Розміри (VHSHHGG): 118 х 26 х 17 см
Колір: Білий
Вага пристрою: 2,5 кг
Ширина: 290 мм
Висота: 180 мм
Довжина: 760 мм
Часті питання про Пилососи
🏆 Які Пилососи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Пилососи. Скільки коштують Пилососи?
💻 Де купити Пилососи у Львові?
🔥 Пилососи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Пилососи:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: ручний; вертикальний / безпровідний; безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 155 Вт; Потужність всмоктування: 10 Вт; Автономна робота: 70 хв; Витрата повітря: 10.5...
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 800 Вт (прієднувальна Потужність); Регулятор потужності: На корпусі; Тип пилозбірника: пластиковий контейнер; Фільтр...
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 700 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 180 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Тип пилозбірника:...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 750 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 158 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Макс. потік...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 700 Вт (прієднувальна Потужність); Потужність всмоктування: 188 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Витрата повітря: 27.2...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 750 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Фільтр тонкого очищення (HEPA) :; Труба всмоктування: телескопічна; нержавіюча...
Топ продажів
Тип: безмішкові; Тип збирання: суха; Потужність: 900 Вт (вхідна Потужність (макс.); Витрата повітря: 32.5 л / с; Фільтр тонкого очищення (HEPA): HEPA13; Труба всмоктування:...
Тип: Мєшкової; Тип збирання: суха; Потужність: 900 Вт; Регулятор потужності: На корпусі; Фільтр тонкого очищення (HEPA) :; Труба всмоктування: телескопічна; нержавіюча...