Монітор Asus 34" ROG Strix XG34WCDG (90LM0B70-B01171) OLED Black Curved 175Hz (UA)
Залишити відгук
Код товару: 355818
Є на складі
Монітор Asus 34 Asus 34
Asus 34
Asus 34
Asus
Asus
Діагональ екрану: 34"; Роздільна здатність екрану: 3440х1440; Тип матриці: QD-OLED; Співвідношення сторін: 21:9; Час реакції: 0.03 мс; Кут огляду: 178°/178°; Яскравість: 250 кд/м2; Контрастність: 1500000:1; Частота оновлення: 175 Гц; Поверхня екрану: матова
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Діагональ екрану: 34"
Тип матриці: QD-OLED
Співвідношення сторін: 21:9
Час відгуку: 0.03 мс
Частота оновлення: 175 Гц
Поверхня екрану: матова
Сенсорний: ні
VGA (D-Sub): відсутній
DVI: відсутній
HDMI: 2
DisplayPort: 1
Додаткові роз'єми: 1хUSB Type-C, 2хUSB 3.2, 1хUSB 2.0, mini-jack 3.5 мм
Вигнутий екран: так
Вбудована аудіосистема: відсутня
Потужність аудіосистеми: немає
Концентратор USB: 2хUSB 3.2, 1хUSB 2.0
Ігрові технології: AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync
Безрамковий монітор: так
Поворотний екран (Pivot): відсутній
Регулювання по висоті: є
Споживана потужність (в роботі): 36 Вт
VESA: 100х100 мм
Габарити (ШхВхГ): 812х545х199 мм
Вага: 8.3 кг
Колір: чорний
Діагональ: 34" - 50"
Вбудована камера: ні
Kensington Lock: є
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрана: 34"
Тип матриці: QD-OLED
Співвідношення сторін: 21
Час відгуку: 0.03 мс
Частота оновлення: 175 Гц
Поверхня екрана: матова
Сенсорний: ні
VGA (D-Sub): відсутній
DVI: відсутній
HDMI: 2
DisplayPort: 1
Вигнутий екран: так
Потужність аудіосистеми: немає
Безрамковий монітор: так
Регулювання по висоті: є
VESA: 100х100 мм
Вага: 8.3 кг
Колір: чорний
Діагональ: 34" - 50"
Вбудована камера: ні
Kensington Lock: є
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Весь переглянутий товар - 1 шт