Монітор Asus 23.8" TUF Gaming VG249Q5R (90LM0BT0-B01E71) IPS Black 200Hz (UA)
Залишити відгук
Код товару: 357616
Уточнити наявність
Монітор Asus 23.8 Asus 23.8
Asus 23.8
Asus 23.8
Asus
Asus
Діагональ екрану: 23.8"; Роздільна здатність екрану: 1920x1080; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 0.3 мс; Кут огляду: 178°/178°; Яскравість: 300 кд/м2; Контрастність: 1000:1; Частота оновлення: 200 Гц; Поверхня екрану: матова
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Діагональ екрану: 23.8"
Роздільна здатність екрану: 1920x1080
Тип матриці: IPS
Співвідношення сторін: 16:9
Час реакції: 0.3 мс
Частота оновлення: 200 Гц
Поверхня екрану: матова
Сенсорний: немає
Вигнутій екран: немає
Вбудована аудіосистема: є
Потужність аудіосистеми: 2х2 Вт
VGA (D-Sub): відсутній
DVI: відсутній
HDMI: 2
DisplayPort: 1
Концентратор USB: немає
Додаткові роз'єми: mini-jack 3.5 мм
Ігрові технології: AMD FreeSync Premium
Безрамковий монітор: так
Поворотний екран (Pivot): відсутній
Регулювання по висоті: відсутнє
Споживана потужність (в роботі): 18 Вт
VESA: 75x75 мм
Габарити (ШхВхГ): 540x407x213 мм
Вага: 3.7 кг
Колір: чорний
Діагональ: 23" - 24.9"
Вбудована камера: немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрану: 23.8"
Співвідношення сторін: 16
Час відгуку: 0.3 мс
Частота оновлення: 200 Гц
Поверхня екрану: матова
Сенсорний: ні
Вигнутий екран: ні
Вбудована аудіосистема: є
VGA (D-Sub): відсутній
DVI: відсутній
HDMI: 2
DisplayPort: 1
Концентратор USB: немає
Безрамковий монітор: так
VESA: 75x75 мм
Вага: 3.7 кг
Колір: чорний
Діагональ: 23" - 24.9"
Вбудована камера: ні
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...