Монітор AOC CU34E4CW (UA)
Залишити відгук
Код товару: 368074
Є на складі
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC CU34E4CW (UA)
AOC
AOC
Вбудовані колонки: ні; Розміри з підставкою: 808.8 x 252.2 x 401.6 мм; Вага без упаковки: 10.09 кг; Вага з упаковкою: 13.81 кг;
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Вбудовані колонки: немає
Розміри з підставкою: 808.8 x 252.2 x 401.6 мм
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 144 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 32"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Тип монітора: Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 21:9;...
Переглянуті товари
Топ продажів
Номінальна швидкість обертання вентиляторів: 500RPM; Повітряний потік: 54.6 CFM; Рівень шуму: 31.2dB; Тип роз'єму підключення: 4pin; Потужність: н.д. .; Розмір: 120 х 120 х 15 мм; Колір...
Порти 10 / 100 Мбіт / с: 9; Порти 10 / 100 / 1000 Мбіт / с: ні; Комбо порти 1Гбіт / SFP: ні; SFP слоти 1Гбіт: ні; SFP+ слоти 10Гбіт: ні; Консольний порт: ні; Підтримка PoE: є; Живлення PoE: До 115 Вт; Монтаж...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Основні характеристики; Інтерфейси: USB 2.0, Jack 3.5 мм; Направленість мікрофона: кругова; Частотний діапазон (мікрофона): 100-22000 Гц; Частотний діапазон (динаміків): 100-20000...